Hakkımızda

Biz Sarı Lacivert renklerle mutluyuzumutluyuzgüçlüyüz

Tek Aşk Fenerbahçe dedik, Sarı Lacivert hedeflerimiz ile birlikte bu çatı altında toplandık.

Amacımız

BÜFİD, Fenerbahçe Spor Kulübü’ne gönül veren iş insanları, taraftarları ve sporseverleri bir çatı altında toplamak, üyelerin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak, ve bu amaçlara uygun olarak çalışmak amacı ile kurulmuştur.

Misyonumuz

Fenerbahçe’ye karşılıksız destek olmak, Fenerbahçe’ye hizmet etmiş tüm sporculara vefa, amatör spora destek, Fenerbahçe sevgisini arttırmak, birlikte eğlenme kültürü oluşturmak, üyelerimize ekonomik refahlık sağlamak, sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek, okuma sevgisini arttırmak, Atatürk ve Vatan sevgisini arttırmak.

 
0
yıllık efsane
0
izlenen maç
0
futbolcu
0
atılan gol

Biz Kimiz?

Ulu önder Atatürk’e yaraşır Türk Gençliği yetiştirmek amacıyla eğitime destek olmak, Kalpten gelen bir bağımlılıkla Fenerbahçe’ye hizmet ve katkıda bulunmak, Birlik ve Beraberliği sağlamak, Spora destek olmak.

Fenerbahçe’ye, Sarı Lacivert renklere, bu ülkeye gönül veren, birlikte ve beraber başaracağımızı bilen sporsever ve taraftarlarız.

Sarı Lacivert renklere gönül veren Derneğimizin kurucu ve yöneticileri ile tanışın.

Birlik ve beraberliğin sağlanması, Atatürk, Vatan ve Fenerbahçe sevgisini arttırmak, Eğitime destek olmak ve Sosyal Sorumluluklarımızı yerine getirmek için çalışıyoruz.

Sponsorlarımız