Ömer Serdar Yiğit

Ömer Serdar Yiğit

Kurul Başkanı

 

Genç Girişimci İş İnsanları Kurul Başkanı. 

19.07.1996 Fatih, İstanbul da doğdu. Liseyi Özel Okyanus Anadolu Lisesinde tamamladı. 2019 Yılında Uludağ Üniversitesi İşletme bölümünden ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret bölümünden mezun oldu. 1 senelik iş hayatı tecrübesinden sonra 2019 yılında 6 ay boyunca Liverpool UK de yaşadı. Çalışma hayatına başlamış olduğu ATA KUMAŞ TEKSTİL’e geri döndü ve şu anda bölgesel pazarlama ve satış sorumlusu olarak iş hayatına devam etmektedir.

Genç Girişimci İş İnsanları Kurul Başkanı Görev ve Yetkileri 

Fenerbahçeli genç iş insanlarını bir araya getirerek işbirlikleri ile Türkiye’nin ekonomik ve toplumsal gelişimine etki etmek, Türk genç iş insanlarının sesi olmak ana misyonudur.
Fenerbahçeli genç iş insanları ve yöneticilerinin ihtiyaç ve sorunlarına çözüm üretmek ve onları çeşitli platformlarda temsil etmek amacını yerine getirir.
Toplum üzerinde Fenerbahçeli genç iş insanları ve yöneticilerinin siyasi ve ekonomik etkisini artırmak için çalışmalar yapar, yaratıcı girişimcilik projelerini destekler. Sosyal sorumluluk projeleri üretir, üyeler arası ticari ilişki ve işbirliğinin artırılması yönünde çalışmalar yapar ve sektörel sorunların çözümüne yönelik projeler geliştirmek üzere faaliyetlerde bulunur.