H.Özlem Kantarcı Ilıca

H.Özlem Kantarcı Ilıca

As Başkan

Sosyal, Kültürel ve Eğitsel Faaliyetler As Başkanı.
 
1968 Malatya doğumluyum. Doğduğumdan bu yana İstanbul’da ve şu an Güzelce / Büyükçekmece’de oturuyorum. Evli ve 3 çocuk annesiyim. Pertevniyal Lisesi sonrası İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği’nden lisans diplomamı aldım. İş hayatıma Belbim –Belediye Bilgi İşlem’de trafik mühendisi olarak başladım. Ardından yerli ve yabancı özel şirketlerde yazılım, üretim, planlama, proje, satış ve uygulama konularında çalıştım. Halen makine, enerji ve madencilik konularında iştigal eden aile şirketimizde ihracat destek uzmanı olarak görev almaktayım.
 
İyi derecede İngilizce ve orta derecede Fransızca bilmekteyim. Ofis yazılımlarını kullanabilmekteyim. Mesleğim ve çalıştığım bölümlerle ilgili yurtiçi ve yurtdışı eğitimler aldım. Yelken, yürüyüş, seyahat ve kitap okumaktan hoşlanırım. Pertevniyal Lisesi Mezunlar Derneği ve TMMOB Fizik Mühendisleri Odası üyesiyim.

 

Sosyal, Kültürel ve Eğitsel Faaliyetler As Başkanı Görev ve Yetkileri 

Sosyal, Kültürel ve Eğitsel Faaliyetlerden Sorumlu As Başkan, derneğin sosyal tesis ve faaliyetlerini yönetmelik hükümlerine göre ve Yönetim Kurulu’nun kararları doğrultusunda yönetecek ve yürütecek olan Sosyal, Kültürel ve Eğitsel Kurulu’nun başkanıdır. Kurulun ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar, faaliyet ve çalışmalarını düzenler. Dernek adına düzenlenecek her türlü yardım ve sosyal aktivitelerin düzenlenmesinden sorumludur. Kurulu ile ilgili projeleri Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil ve takip eder.