Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası: Biririnciyi kutlarız.

Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası: Biririnciyi kutlarız.

13-14 Kasım 2021 tarihlerinde Bursa Osmangazi Dikkaldırım Kapalı Spor Salonu’nda 8’incisi düzenlenen Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası gerçekleşti. Her yıl düzenlenen Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası’nda bu sene derneğimiz adına yarışar Zübeyda Kan kendi yaş grubunda birinci oldu.

Bu sene Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası’nda Koronavirüs Tedbirleri kota sınırlaması dahilinde turnuvaya 30 yaş (1991 doğumlular dahil ) üzeri sporcu lisansı ve sağlık raporu ibraz eden herkesin başvuru ve katılımına açık şekilde düzenlenmektedir.

Bu sene Pandemi önlemleri kapsamında 12-14 Kasım tarihinde iki doz aşılarını tamamlamış ve son 72 saatte yapılmış negatif sonuçlu PCR testi ibraz etmek şartıyla katılan 220 sporcu arasında düzenlenen turnuvada ise derneğimizin adına turnuvaya katılan ve branşında birinci olan Zübeyde Kan’ı başarısından dolayı tebrik ederiz ve başarılarının devamını dileriz. Her yıl resmi site üzerinden kayıt tarihlerinde koşullar çerçevesinde başvuru yapılabilmektedir.

Ayrıntılı bilgiyi ve katılın şartlarını websitemizden takip edebilirsiniz.

220 sporcu arasında düzenlenen turnuvada derneğimiz adına turnuvaya giren ve branşında birinci olan Zübeyde Kan’ı başarısından dolayı kutluyoruz.

Bu gönderiyi paylaş