10 Kasım Atatürk’ü Anma Töreni

10 Kasım Atatürk’ü Anma Töreni

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk hayata gözlerini 83 yıl önce bugün yumdu. Anıtkabir’de her yıl 10 Kasımda olduğu gibi Atatürk, ebediyete intikalinin 83. yılında düzenlenen devlet töreniyle anıldı.

İstanbul’da ise Atatürk’ün aramızdan ayrılmasını anmak için BÜFİD (Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği) üyeleri Türkiye Cumhuriyeti‘nin kurucusu Atatürk anısına 10 Kasım Vapuru’yla ikinci kez düzenlenen, Dolmabahçe Sarayı’nın açıklarında gerçekleştirilen Anma Törenine katıldı.

Değerli Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği üyelerinin yanında derneğin başkanlığını yürüten Sayın Ali Koç ile birlikte Sayın Ruşen Çetin, Sayın Doç. Dr. Erdal Şen,  Sayın Asil Erkan, Teknik Adam ve Fenerbahçeli sporcuların da katıldığı törende Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı ve minnet ile anıldı.

#Atamİzindeyiz #10Kasım #Kalbimizdeİmzan #izindeyiz #fenerbahçeliyim #büfid #fenerbahçe #fb #tekaşkfenerbahçe #sarılacivert #kadıköy #büyükçekmece #beylikdüzü #avcılar #bakırköy #bahçelievler #silivri

Bu gönderiyi paylaş