30 Ağustos Zafer Gecemizi Coşkuyla Kutladık!

30 Ağustos Zafer Gecemizi Coşkuyla Kutladık!

Gecenin tüm gelirini şehit ve gazi ailelerine bağışladığımız 30 Ağustos Zafer Gecemize, Başkanımız Sayın Ali Koç, değerli yöneticilerimiz Ruşen Çetin, Mustafa Kemal Danabaş, Can Gebetaş, Doç.Dr Erdal Şen, Asil Erkan ile Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Dernek Başkanımız Hakan Küçük, dernek üyelerimiz ve sarı lacivertli dostlarımız katıldı. Bu önemli ve anlamlı günde davetimize katılan tüm konuklarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı töreniyle başlayan gecemizde, Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Dernek Başkanımız Hakan Küçük açılış konuşmasını yaptı. Ardından kürsüye çıkan Doç.Dr. Erdal Şen ise günün önemi üzerine yaptığı konuşmada şehitlerimiz ve şehit ailelerinden bahsetti.

Daha sonra kürsüye gelen Başkanımız Ali Koç bir konuşma yaptı. Öncelikle 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayan Başkanımız, kulübümüz için derneklerimizin önemini vurguladı. Başkanımız Ali Koç, Futbol A Takımımızın ligde yaptığı iyi başlangıca da dikkat çekti. Transferin son günlerinde olduğumuzu hatırlatarak değerlendirmelerde bulundu.

Fenerbahçe SK Şube ve Derneklerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ruşen Çetin ise 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlarken Fenerbahçe’nin her zaman Atatürk’ün izinden gittiğini ve gideceğini belirtti.

Yapılan konuşmaların ardından Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Dernek Başkanımız Hakan Küçük, Başkanımız Ali Koç’a plaket takdim etti. Gecemizin düzenlenmesinde emeği ve yardımı olan kişi ve firmalara da plaketleri verildi.

Canlı müzik eşliğinde devam eden gecemizde sahneye ilk olarak Fenerbahçe marşları ile Selçuk Abay çıktı. Ellerde Türk ve Fenerbahçe bayrakları ile hep birlikte marşlarımızı büyük bir coşkuyla söyledik. Daha sonra sahneye çıkan sanatçı Murat Mermer ise popüler şarkılarla geceyi hareketlendirdi. Sonrasında ünlü sanatçı Rober Hatemo sahneye çıkarak birbirinden güzel şarkılarıyla geceye renk kattı.

Kapanışta Fenerbahçe marşları eşliğinde gecemizi büyük bir gurur ve mutluluk ile sonlandırdık.

Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği olarak bu anlamlı Zafer Gecesi’nde bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Bu gönderiyi paylaş