Fenerbahçe’de Büyük Buluşma!

Fenerbahçe’de Büyük Buluşma!

Fenerbahçe SK Derneklerden Sorumlu As Başkanı Sayın Sevil Zeynep Becan, Fenerbahçe SK Şube ve Dernekler Yönetim Danışmanı Sayın Doç. Dr. Erdal Şen, Fenerbahçe SK Dernekler İletişim Yöneticisi Sayın Asil Erkan, Onur Üyemiz Sayın Av. Burcu Aydın ile Dernek Merkezimizde bir araya geldik. Derneğimiz, çalışmalarımız ve hedeflerimiz hakkında detayları paylaştık. Fenerbahçe ile ilişkilerimizi daha da geliştirmek ve daha fazla katkı sağlayabilmek üzerine bilgi alışverişinde bulunduk.

Dernek Başkanımız Sayın Hakan Küçük, her geçen gün daha da büyüdüğümüzü dile getirerek hedefimizin Derneğimiz Üyesi olan her Fenerbahçe Sevdalısını Kongre Üyesi yapmak olduğunu açıkladı.

Dernek Genel Sekreterimiz Sayın Fatih İnan ise yaptığı konuşmada “Biz bu derneği tabela derneği olarak kurmadık. Sıradan bir dernek olarak kalmak istemiyoruz. Dernek olarak bugüne kadar güzel bir yol kat ettik, güzel işler yaptık, pandemi sürecinden geçmemize rağmen aile bağlarıyla ayakta kaldık, güzel bir gönül bağı yakaladık. Birlikte güzel işler ortaya çıktı” şeklinde görüşlerini ifade etti.

Fenerbahçe SK Derneklerden Sorumlu As Başkanı Sayın Sevil Zeynep Becan ise “Dernekler bizi besleyen gerçek damarlarımız. Onları desteklemeliyiz. Burada böyle bir dernek olması şapka çıkarılacak kadar değerli. Hep destek, tam destek, tam dayanışma. Önemli olan bu. Sizlerin desteğiniz önemli.” ifadelerini kullandı.

Dernek İnovasyon ve Stratejiden sorumlu As Başkanımız Sayın Cengiz Solak ise misyonumuzu, vizyonumuzu ve hedeflerimizi anlattı. “Dernek olarak iyi bir noktaya geldik. Hızlı sonuçlar aldık. Rol model olmak istiyoruz.” şeklinde sözlerini tamamladı.

Dernek Yerel spor faaliyetlerinden sorumlu As Başkanımız Sayın Enver Katrancı ise Fenerbahçe aşkıyla hareket ettiğimizi ifade etti. “Dernek olarak amacımız yönetime destek odaklı çalışmalara imza atabilmektir. Yönetimde olup olmamak önemli değil. Ne kadar katkı sağlayabiliriz o önemli.” şeklinde konuştu.

Tüm katılımcılara derneğimize verdikleri destek, İlgi ve nezaketleri için tekrar teşekkür ederiz.

Bu gönderiyi paylaş